Pensjonat Irena

Niesamowity spokój, harmonia i przepiękne okoliczności przyrody.
Pensjonat Irena w Żegiestowie-Zdroju na Łopacie Polskiej.

Irena -usługi hotelowe

Klimatyczny pensjonat w stylu slow w Żegiestowie-Zdroju,
oddalony 8 km od centrum Muszyny. To idealne miejsce dla miłośników pięknych krajobrazów. Z jednej strony cisza z drugiej strony szum rzeki i śpiew ptaków.

Ze względu na położenie na wzgórzu, bezpośrednio na granicy ze Słowacją gdzie poniżej ogrodu wije się malownicza rzeka Poprad miejsce jest niesamowite. Goście odwiedzający pensjonat po raz pierwszy, już przy wyjeździe deklarują chęć powrotu w to magiczne miejsce.

Pensjonat Irena

Łopata Polska 26
33-370 Muszyna

18 443 13 27

Pensjonat Irena odpowiedni dla Ciebie

W trakcie pobytu możecie korzystać z przestronnych pokoi, dodatkowo możecie zamówić śniadania. Poza tym również ważne jest, że czeka na Was bezpłatny parking, leżaki, bar dzienny z deserami, herbatą, pyszną kawą oraz regionalnym piwem.
Dodatkowo do dyspozycji będziecie mieć, Internet bezprzewodowy, plac zabaw dla dzieci, będziecie mogli skorzystać z wypożyczenia rowerów górskich i elektrycznych, kajaków oraz pontonów.
Jeśli wędkujecie to wokół pensjonatu jest wiele stanowisk do wędkowania. W trakcie pobytu dostaniecie informacje o atrakcjach turystycznych w okolicy z licznymi szlakami pieszymi i rowerowymi. Reasumując czekają na Was w ciągu dnia niesamowite atrakcje i przepiękne krajobrazy a na zakończenie dnia czeka altana grillowa i wieczorne posiady przy ognisku.

Pensjonat Irena w Żegiestowie-Zdroju
Pensjonat Irena Żegiestów-Zdrój pokoje
strefa relaksu w Pensjonacie Irena Łopata Polska Żegiestów-Zdrój
Łopata Polska z lotu ptaka Żegiestów-Zdrój
Łopata Polska ścieżka przyrodnicza

Pensjonat

z widokiem na góry

Po przybyciu do pensjonatu Irena, będziecie zaskoczeni zapierającym dech w piersiach widokiem na góry, las oraz przepięknie wijącą się rzekę. W obiekcie znajdziecie wiele udogodnień, które pozwolą na maksymalny relaks po aktywnym wypoczynku. W okresie jesiennozimowym będziecie mogli odprężyć się w saunie, skorzystać ze strefy relaksu oraz gabinetu masażu.
Ponieważ obiekt działa sezonowo tylko w okresach od weekendu majowego do końca września oraz od Sylwestra do końca ferii zimowych, obiekt nie zawszę jest dostępny. Z pewnością jest jeszcze wiele atutów tego miejsca, ale to musicie sprawdzić sami. W portalu Booking.com pensjonat oceniany jest na 9,5 co bez wątpienia ma znaczenie.

Żegiestów-Zdrój
oficjalna strona uzdrowiska

szukasz noclegu

Newsletter

w mediach społecznościowych

Uzdrowisko Zegiestów-Zdrój 2023

Copyright © 2023